معرفی شرکت

شرکت روانکار تجهیز کیمیا گر با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در بخش های فنی ، تحقیقاتی و تولیدی و با اتکا به بی از دو دهه فعالیت ، مطالعه و تحقیقات به صورت حرفه ای بر روی مشکلات و نیاز صنایع مختلف با توجه به زمینه های فعالیت شرکت در حوزه های گوناگون تاسیس گردید .
رفع نیاز و حل مشکلات صنایع با هدف حفظ نیروی انسانی به عنوان بزرگترین و ارزشمندترین دارایی یک کشور همچنین حفظ محیط زیست و سرمایه های مادی و معنوی کشور به عنوان ماموریت این شرکت در نظر گرفته شده است .
محصولات شرکت روانکار تجهیز کیمیا گر به گونه ای طراحی و ساخته میشوند که باعث کاهش چشمگیر فرسایش نیروی انسانی ، جلوگیری از تخریب محیط زیست و منابع ملی و پیشگیری از اسیب رسیدن به تجهیزات و ماشین آلات در صنایع مختلف شوند .
محصولات شرکت روانکار تجهیز کیمیا گر به هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز از نظر نوع محصول به دو صورت سفارشی و عمومی و از نظر حجم تولید به دو صورت صنعتی و آزمایشگاهی قابل تولید میباشد.

چشم انداز شرکت

شرکت روانکار تجهیز کیمیا گر به عنوان بزرگترین و موفقترین شرکت ایرانی در زمینه تولیدات سفارشی با هر حجم سفارش (آزمایشگاهی و صنعتی ) با در نظر گرفتن حفظ سلامت محیط زیست ، محیط انسانی و سرمایه های ملی با قابلیت رقابت در بازارهای داخلی و جهانی با اولویت و محوریت تولیدات دانش محور ، پیشرفته ، جدید و خاص

ماموریت شرکت

ایجاد سازمانی مبتنی بر فطرت حفظ محیط زیست ، محیط انسانی و سرمایه های ملی با توجه به مزیت های رقابتی با کیفیت کلاس جهانی در جهت کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی

تماس با ما

روانکار تجهیز کیمیاگر شماره ثبت 58340 RTK} (Ravankar Tajhiz Kimiyagar)}

  • تلفن همراه : 09132665109

    09133278802
  • 33877683

    33877682 فکس

    طراحی و اجرا: شرکت تارال

    کلیه حقوق سایت مربوط به شرکت روانکار تجهیز کیمیاگر می باشد.