RTK METALLIC ANTI-SEIZE COMPOUND

آنتی سیز شرکت روانکار تجهیز کیمیاگرماده ای پیشرفته با تکنولوژی بالا است که در صنعت خصوصا در تعمیرات، مونتاژ و دمونتاژ تجهیزات و ماشین آلات استفاده می شود و قادر به تحمل بار زیاد و دمای بالا می باشد که در این شرایط روانکارها خواص خود را از دست می دهند.

تعریف جوش سرد:

جوش سرد نوعی ایجاد پیوند بسیار قوی بین دو جسم جامد است که بدون نیاز به حرارت و ذوب کردن محل اتصال انجام می شود. این نوع جوش خوردگی در اتصالات سنگین دیده می شود. برای مثال پیچ های بزرگ که بستن و باز کردن مجدد آنها بسیار دشوار می گردد و سبب آسیب و از کار افتادگی اتصال می‌شود.

مزایای محصول

حفاظت در برابر ساییدگی و خوردگی، کاهش تمرکز تنش، جلوگیری از گیر، کندگی و جوش سرد، کاهش اصطکاک، کنترل گشتاور، سرعت در عملیات مونتاژ و دمونتاژ، آسان شدن عملیات و کم شدن فشار وارده بر کارکنان، عملکرد ایمن تر و تمیز تر، افزایش راندمان کار، کاهش آسیب به اتصالات و تجهیزات گران بها، کاهش نیاز به قطعات یدکی وصرفه جویی در وقت و پول.

قابلیت های محصول:

استفاده آسان، قابل چسبیدن به سطوح مرطوب، روغنی و خشک، نفوذ به ریشه رزوه ها، قابلیت اعمال مستققیم روی سطوح داغ، ایجاد یک فیلم محافظ به منظور جلوگیری از قفل شوندگی، خوردگی، له شدن رزوه و اتصالات و جوش سرد در محدوده وسیعی از شرایط دمایی و عملیاتی، قابلیت استفاده برای انواع فلزات و غیر فلزات.

موارد استفاده:

پیچ ها، مهره ها، اتصالات لغزشی، بوشینگ ها، فلنج ها، اتصالات سنگین رزوه ای، پاپینگ، سرسیلندر، قطعات موتورهای احتراق داخلی، شیرهای صنعتی، مانیفولدها، ولهد، دستگاه های حفاری، پمپ ها و...
 

این محصول حاوی مواد خطرناک نمی باشد

نحوه استفاده:

اتصال را تمیز کرده و به مقدار کافی با آنتی سیز آغشته نموده و اتصال بسته شود.

نحوه سفارش:

این محصول طبق سفارش در ظرف های مختلف قابل ارائه می باشد.

تماس با ما

روانکار تجهیز کیمیاگر شماره ثبت 58340 RTK} (Ravankar Tajhiz Kimiyagar)}

  • تلفن همراه : 09132665109

    09133278802
  • 33877683

    33877682 فکس

    طراحی و اجرا: شرکت تارال

    کلیه حقوق سایت مربوط به شرکت روانکار تجهیز کیمیاگر می باشد.